ル・グラシエルbldg.11 6階, Tokió, Japán
A Tokyo belvárosa nagyjából 2 km-re helyezkedik el a Shinbashi Station A Major Hub Station Ideal For Tokyo Sightseeing Numerous Restaurants And Eateries Surround The Station Enjoy Your Stay On The Top Floor Of The Building Without Worrying About Noise Elevator Available apartman területétől, ami egy remek választás, ha Tokió közvetlen szívében szeretne megszállni. Az apartman 24 órás biztonsági szolgálattal biztosítja a vendégek biztonságát, továbbá városra néző kilátást nyújt.
A Hibija-park hozzávetőlegesen egy 5 perces vezetésre, a Nan-ou Park pedig a közelben található az apartmantól. A Shinbashi Station A Major Hub Station Ideal For Tokyo Sightseeing Numerous Restaurants And Eateries Surround The Station Enjoy Your Stay On The Top Floor Of The Building Without Worrying About Noise Elevator Available apartmantól nagyjából 2,1 km-re számos turisztikai látványosság van, például a Tokiói Nemzeti Művészeti Központ. A Karasumori-szentély területétől nem messze helyezkedik el a szálláshelytől.
Élvezze a Shinbashi Station A Major Hub Station Ideal For Tokyo Sightseeing Numerous Restaurants And Eateries Surround The Station Enjoy Your Stay On The Top Floor Of The Building Without Worrying About Noise Elevator Available apartman törölközőkkel felszerelt fürdőszobájának kényelmét.
Az apartman olyan önellátási opciókkal rendelkezik, mint a teljesen felszerelt konyha, valamint étkezővel is büszkélkedik, ahol a vendégek pihenhetnek és élvezhetik étkezéseiket. A legközelebbi metróállomás az Onarimon, körülbelül 5 perc sétára.
Tekintse meg a gondosan kiválasztott éttermeket és látnivalókat a szálloda közelében
Közeli helyek elrejtése
Tudja meg, mit mondanak más vendégek a(z) Shinbashi Station A Major Hub Station Ideal For Tokyo Sightseeing Numerous Restaurants And Eateries Surround The Station Enjoy Your Stay On The Top Floor Of The Building Without Worrying About Noise Elevator Available kapcsán!
Az Ön kényelme érdekében több forrásból gyűjtöttük össze a véleményeket.
Még nincsenek hozzászólások :(
Ha ebben a hotelben szállt meg, kérjük ossza meg velünk tapasztalatait